CJ 4DPLEX оголосив, що “Top Gun: Maverick” від Paramount Pictures дебютує в 270-градусному панорамному форматі ScreenX в кінотеатрах по всьому світу, починаючи з 27 травня. Шанувальники в США отримають можливість побачити фільм завчасно у форматі ScreenX, починаючи з вівторка, 24 травня, о 19:00. Ті, хто вибере ScreenX для перегляду “Maverick”, побачать 56 хвилин ексклюзивних панорамних сцен – найтриваліший вміст ScreenX, який коли-небудь був створений для повнометражного фільму у форматі ScreenX. 

CJ 4DPLEX тісно співпрацював з режисером “Top Gun: Maverick” Джо Косінський та Paramount Pictures, щоб забезпечити найякіснішу премьєру фільму та вибраних ключових сцен та ексклюзивних зображень для версії ScreenX. “Top Gun: Maverick” буде доступний на більш ніж 372 екранах ScreenX по всьому світу та на 71 екрані в Північній Америці, зокрема в Regal Cinemas, Cineplex, B&B Theatres, Cinépolis і CGV Cinemas.

«Через тридцять років після оригіналу Paramount Pictures знову піднімає сміливі пригоди Піта «Маверіка» Мітчелла на нову висоту. Ми хотіли б подякувати Тому Крузу, Джо Косінський і всім у Paramount Pictures за їхню співпрацю та далекоглядний внесок, щоб зробити екрани ScreenX справді унікальними та ексклюзивними для перегляду кіно», – сказав Джонрюль Кім, генеральний директор CJ 4DPLEX.

Нажаль в Україні цей фільм не вийде у форматі ScreenX. Справа в тому, що Україна має всього два кінотеатри з цією технологією кінопоказу: Мультіплекс в ТРЦ Ретровіль (Київ) та Мультіплекс в ТРЦ Рівьєра (Одеса). Нажаль, російські терористи розбомбили ці два ТРЦ. Хоча кінотеатри в них зазнали мінімальної шкоди, вони найближчим часом не відкриються з причини значних руйнувань самих ТРЦ.

Премьєра фільма “Топ Ґан: Маверік” в звичанйих українських кінотеатрах призначена на 2 червня, сподіваємось так і станеться. По попередній інформації фільм має вийти з українським дуляжем, але це не точно:).

Джерело: nerdreactor.com

Від admin