Цього тижня компанія GDC Technology Limited  оголосила, що представить останні продукти компанії на CinemaCon 2023 .

Учасники можуть відвідати GDC у Milano Suite 3 на CinemaCon 2023, який проходитиме з 24 по 27 квітня в Caesars Palace у Лас-Вегасі. 

GDC прийме делегатів на живу демонстрацію своїх останніх аудіорішень, включно з можливістю його медіа-сервера передавати DTS 7.1 для кіно. Присутні делегати відчують цей новий звуковий формат за допомогою динаміків SATO, встановлених у понад 120 кінотеатрах преміум-класу в Японії.

GDC також представить свою систему динамічного освітлення DIVE , програмовану технологію освітлення, розроблену для розважальної програми перед шоу.

На додаток до серії динаміків SATO, демонстраційна аудіосистема DTS 7.1 включатиме 32-канальний двонаправлений конвертер AE-6703 AES67/AES3 32 плюс, який дозволяє аудіопродуктам для кінотеатрів безперебійно спілкуватися між світами AES3 і AES67.

Крім того, GDC випустить свій FC-1000 Fader Remote та  аудіоінтерфейсний блок AIB-3000  для кінопроцесора DTS 7.1.

GDC продемонструє рендеринг 32 каналів ефектного аудіо DTS:X, який підтримує стандарт бітового потоку аудіо з ефектом занурення SMPTE ST 2098-2 (IAB).

GDC також продемонструє останні розробки для вдосконалення своїх корпоративних програмних рішень:

Крім того, GDC запустить нове сховище SSD, створене спеціально для медіа-серверів: сховище RAID-5 підтримує до шести терабайт резервного накопичувача SSD з можливістю гарячої заміни.

GDC спонсорує реєстраційний бейдж ADMIT ONE для делегатів. Крім того, GDC є одним із спонсорів Міжнародного дня сніданку в понеділок, 24 квітня, який розпочнеться о 8:00 ранку в танцювальних залах Palace Ballrooms 1 і ll, Emperors Level. Також у понеділок, 24 квітня, GDC проведе спеціальну подію для своєї дилерської мережі лише за запрошеннями з 17:30 до 19:00. 

«Протягом нашої історії компанія GDC постійно вдосконалювала враження від перегляду фільмів за допомогою продуктів, призначених для покращення зображення», — заявив у прес-релізі Ман-Нанг Чонг, засновник, голова та генеральний директор GDC Technology Limited. « Немає кращого часу, щоб увійти в аудіосвіт із продуктами та аудіотехнологіями, щоб вивести звук на новий рівень».

«Наша мета — задовольнити вимоги клієнтів щодо продуктів преміум-класу, але доступних за ціною, щоб покращити аудіо, відео та автоматизацію роботи кінотеатрів за допомогою надійних рішень, допомагаючи експонентам скоротити операційні витрати, збільшити доходи та покращити загальну якість презентації, – продовжив Чонг. « Ми не можемо придумати кращого місця для демонстрації наших останніх продуктів, ніж CinemaCon».

Від admin