Твердотільні накопичувачі (SSD) стали нормою для більшості програм і ринків, замінивши жорсткі диски, які використовувалися десятиліттями тому. Еволюція ринку, а також технологічна еволюція в рішеннях для зберігання, змушують технологію SSD витісняти технологію HDD.

Компанія Barco випустила InfoT-1630 в якому повідомляє що, з березня 2024 року Barco поступово постачатиме свої сервери ICMP(-X) з SSD як стандартні накопичувачі рішення.

В існуючих моделях ICMP-X жорсткі диски можна замінити на SSD але їх не можна змішувати з HDD. Іншими словами, якщо один диск виходить з ладу і ви хочете оновити його до SSD, то потрібно замінити всі три.

ICMP (старі версії) поставляється з контролером RAID першого покоління GEN1, який не сумісний із SSD. Однак його можна оновити до RAID-контролера другого покоління GEN2, а потім встановити в нього SSD. 

ICMP-X оснащено контролером накопичувача GEN2, тоді як ICMP має контролер накопичувача GEN1. Контролер накопичувача GEN1 підтримує лише жорсткі диски. Для моделей ICMP першого покоління (оснащених контролером накопичувача GEN1) жорсткі диски залишаються єдиним вибором. Таким чином, сервери які мають порти 2x DisplayPorts і 1x HDMI 1.4 відносяться до 1-го покоління і не підлягають модернізації. 

Інші версії ICMP які мають 2x HDMI 2.0 частково випускались з RAID-контролером GEN1 частково з GEN2, в цих серверах можна замінити GEN1 на GEN2 і встановити SSD. Part numbers серверів з вказаними версіями контролерів надається в InfoT-1630.

Контролер накопичувача GEN2 підтримує SSD і HDD, але використовує інший тип ініціалізації диска. Це означає що жорсткі диски, ініціалізовані для застарілого ICMP (з контролером накопичувача GEN1) не можна замінити на ICMP-X без повторної ініціалізації.

Дуже важливо точно визначити тип диска, оскільки деякі варіанти використання не підтримуються.

Як вже вище повідомлялось змішування дисків HDD і SSD не підтримується.

Переконайтеся, що всі запам’ятовуючі пристрої в ICMP(-X) мають однакову ємність. Змішування ємності HDD або SSD не рекомендується. Змішування ємностей сховища призведе до використання найменшої доступної ємності пристрою як еталонного для RAID створення. Наприклад, якщо жорсткий диск на 2 ТБ використовується з двома іншими жорсткими дисками на 1 ТБ, кінцева ємність RAID становитиме 2 ТБ.

В документі вказані моделі дисків які схвалені до використання в серверах Barco як “Barco references”, але відсутні рекомендовані моделі які можна використати від “третіх сторін”.

Для отримання повної інформації з цих питань ознайомтесь з оригіналом документа:

Джерело: сайт компанії Barco

Від admin