Сертифікати медіа-блоків DCP-2000, DCP-2K4, Doremi IMB, IMS1000 та IMS2000 були розроблені з терміном дії до листопада 2025 року. Щоб продовжувати використовувати ці сервери, сертифікати на медіа-блоках ОБОВ’ЯЗКОВО повинні бути продовжені до терміну, який закінчується 30 листопада 2025 року. Невиконання оновлення сертифікатів до кінцевого терміну призведе до постійного та незворотного неробочого стану медіа-блоку. Dolby випустили пакети встановлення, які подовжують термін дії сертифікатів до 14 січня 2038 року. Цю процедуру можна назвати Розширенням сертифікату.

У січні 2023 року Dolby випустили оновлене Програмне забезпечення та менеджер безпеки для кожного сервера для підтримки розширення сертифіката.  

Пакети Certificate Extension, які розширюють сертифікат медіаблоку, залежать від серійного номера. Були створені пакети, згруповані в 1000 блоків серійних номерів, щоб пришвидшити розгортання. Крім того, є і пакети з єдиним серійним номером, щоб зменшити розмір файлу.

Примітка.  Під час запуску пакет розширення сертифіката проводить перевірку файлів каталогу сертифікатів у системі до та після розширення сертифіката. Протягом багатьох років клієнти могли змінювати або перейменовувати деякі файли сертифікатів у системі, що призводило до збою встановлення пакетів розширення сертифіката. Система видасть попередження:  Verifying certificates are update… [Failure]. Якщо у вас виникла ця проблема, скористайтеся пакетом «dcp2000_ims_cleanup_cert-1.0.0.pkg», щоб очистити системні файли сертифікатів, а потім повторно встановіть пакет розширення сертифіката. Цей пакет перейменовує та змінює порядок файлів сертифікатів і не змінює жодних інших системних функцій.

Оновлення програмного забезпечення та диспетчера безпеки не змінюють зв’язку з проектором серії 1 або інтерфейсною платою Gore. Якщо ви раніше користувалися поточним програмним забезпеченням, оновлення до цих нових версій матиме таку ж сумісність.

Зверніться до свого постачальника послуг, щоб запланувати ці оновлення. Ми наполегливо рекомендуємо вам якнайшвидше оновити програмне забезпечення кожного сервера до останьої версії і продовжити сертифікати, запобігши будь-які поспішні оновлення ближче до кінцевого терміну.

ServerSoftwareSecurity Manager
DCP2000 w/ Dolphin 1.02.8.22* or 2.8.52N/A
DCP2000 w/ Dolphin 1.22.8.522.2.1
ShowVault / IMB2.8.525.2.1
IMS10002.6.526.2.1
IMS20002.8.526.2.1
Мінімально необхідні версії Software та Security Manager 

Після оновлення сервера сертифікати можна розширити за допомогою відповідного пакета. Розширення сертифіката змінить кінець терміну дії сертифіката на січень 2038 року.

*для DCP2000 з Dolphin 1.0: якщо ви маєте намір експортувати журнали аудиту SMPTE для цілей VPF, вам не слід оновлювати після 2.8.22. Оскільки Dolphin 1.0 не містить менеджера безпеки, оновлення програмного забезпечення не потрібне. Встановити пакети розширення сертифікатів буде достатньо.

Важливо, щоб після продовження терміну дії сертифікатів ви не поверталися до попередніх версій Software або Security Manager. 

Від admin