Новина, яку ми пропустили – ще 8 квітня американська мережа кінотеатрів Alamo Drafthouse звернулась до своїх кіноглядачів і оголосила про збір коштів для підтримки України. Нижче заява, оприлюднена на сайті кіномережі:

Пожертвуйте, щоб підтримати зусилля World Central Kitchen, щоб нагодувати постраждалих від війни та переміщених людей через триваючу кризу в Україні.

“Коли твоїх друзів знищують, ти не сидиш і дивишся склавши руки – ти стоїш з ними. Україна зазнала нападу – їхні будинки бомбардують, їхні міста зруйновані, а сам їхній суверенітет під загрозою. Допоможіть нам стояти разом із ними, щоб дати їхнім людям шанс воювати. Додайте пожертвування в розмірі 1, 3 або 5 доларів США на підтримку World Central Kitchen, некомерційної організації, яка невтомно працює над тим, щоб нагодувати тих, хто постраждав від поточної кризи, до свого онлайн-замовлення квитків, і ми компенсуємо вашу пожертву.

*До кінця червня ми надамо до 5000 доларів США, тож давайте всі зробимо свій внесок, щоб допомогти нашим українським друзям знайти хоча б невелике відчуття нормальності у вигляді гарячої їжі в ці важкі часи.

Постер з сайту Alamo Drafthouse cinema

Про World Central Kitchen

World Central Kitchen (WCK) почала надавати гарячі страви за кілька годин після першого вторгнення в Україну і швидко влаштувалася на восьми прикордонних переходах з Польщею. Відтоді реакція WCK «Шеф-кухарі для України» швидко зросла і розповсюджує поживні та свіжі страви по всьому регіону, включаючи Україну, Польщу, Угорщину, Молдову, Румунію, Словаччину та Іспанію. На додаток до польової кухні WCK, WCK співпрацює з місцевими ресторанами, підприємствами громадського харчування та фургонами, щоб забезпечити свіжу та комфортну їжу на прикордонних переходах, притулках та інших місцях під час їхньої подорожі. WCK також розповсюджує масові харчові продукти, включаючи продукцію та сухі товари в Україні, щоб доповнити напружений ланцюг постачання харчових продуктів.

Наразі вони обслуговували понад 6,5 мільйонів страв по всьому регіону і наразі роздають близько 250 000 страв щодня.

Примітка: “The Alamo Drafthouse Theatre – це хороша їжа, хороше пиво та хороший фільм, все в одному місці!” – з таким гаслом мережа почала своє існування у 1997 році у американському місті Austin штат Техас. Зараз знаходиться на 12 місці серед усіх американських кіномереж по кількості кінотеатрів і екранів: 41 кінотеатр, 317 екранів.

Оригінал заяви на сайті: Alamo Drafthouse

Від admin