Перший проект – кінозал, який будується в римському аеропорту Фьюмічіно «Леонардо да Вінчі», який став можливим завдяки Aeroporti di Roma, компанії Atlantia Group. Кінозал “la Movie Lounge”, який дозволить усім пасажирам і спільноті аеропорту скористатися перевагами справжньої кінопрограми, буде складатися з близько двадцяти станцій і запрацює з жовтня 2022 року.

Короткометражні фільми про поточні та соціальні проблеми, неопубліковані документальні фільми – це деякі з короткометражних матеріалів, доступних Rai Cinema і які протягом року будуть характеризувати програму цього спеціального кінозалу, також обладнаного для використання певного контенту, доступний для глухих, сліпих та слабозорих користувачів: завдяки субтитрам, аудіоопису та мові жестів, які доступні Rai Cinema, новий кінозал прагне бути інклюзивною платформою, дійсно доступною для всіх користувачів.

Окрім використання традиційного контенту, користувачі – у певні часові проміжки – зможуть відчути віртуальну реальність останнього покоління.
Амбітний та інноваційний проект, який має на меті дати життя культурному центру в нетрадиційному місці та привернути увагу публіки до кіно в просторі, де кіно часто знаходить ідеальні умови, щоб розповідати свої власні історії.

«Угода з ADR Aeroporti di Roma, – пояснює  Паоло Дель Брокко,  генеральний директор Rai Cinema , – є частиною наших ініціатив, спрямованих на поширення кінокультури та наближення ще більшої аудиторії до кіно, навіть у нетрадиційних місцях.

З цією метою ми створюємо пропозицію контенту, яка відповідає на шляхи та значення нових мегаполісів, у яких ці потенційні глядачі переміщуються щодня. 

Ми віримо, що цей проект, спрямований на диференційовану публіку, як-от та, яка часто відвідує хаб, як-от аеропорт «Леонардо да Вінчі» у Фьюмічіно, може задовольнити потреби сучасних глядачів, які потребують широких послуг та просторів, які поєднують різні функції, і саме тут кіно також може зіграти свою роль.

Ми особливо задоволені цим партнерством з ADR, у якому ми спостерігаємо надзвичайну прихильність до все більш широкого розвитку, який рішуче зосереджується на інноваціях та досконалості».

«Будівництво першого кінозалу в італійському аеропорту, і одного з перших у Європі, – додає  Вероніка Паміо,  віце-президент із зовнішніх зв’язків ADR, – представляє велике задоволення для ADR; важливий крок у нашому процесі підвищення культури, а також подальше підтвердження прагнення ADR поєднувати досконалість, соціальну стійкість та інновації на благо пасажирів.

Ми раді співпрацювати в культурно-розважальному проекті, який зосереджується на інклюзивності та інноваціях, центральних напрямках нашої стратегії, разом з Rai Cinema, еталонним центром передового досвіду для всього італійського кіновиробництва.

Проекти такого типу з культурним та соціальним фоном є важливими для майбутнього нашого сектору, і ми дякуємо ENAC за підтримку та увагу, якою вона супроводжує наше бачення».

Джерело: advtraining.it

Від admin