Кіноасоціація Великобританії сьогодні оголосила про партнерство з постачальником цифрових ідентифікаційних даних Yoti, при цьому кінотеатри-учасники приймають додаток Yoti Digital ID як підтвердження віку.

30 травня 2022 року кінотеатри-учасники приймуть додаток Yoti Digital ID, що дасть молодим людям від 13 років безпечніший і зручніший спосіб підтвердити свій вік за допомогою смартфона, тобто важливі документи, що посвідчують особу, такі як паспорти, тепер можна залишити вдома. Це сучасне рішення також зменшить проблеми, з якими стикаються багато кінотеатрів при перевірці віку, як того вимагає поточна система класифікації фільмів.

Філ Клапп, генеральний директор Кіноасоціації Великобританії, сказав:

«Зі 165–170 мільйонів відвідувань кінотеатрів Великобританії на рік до пандемії, близько 30% припадає на вікову групу 15–24 років (і близько 20% – на вікову групу 9–14 років). Оскільки кінотеатри знову відкрилися в травні минулого року, ці пропорції, ймовірно, будуть ще вищими.

Для багатьох, які бажають потрапити на фільм із обмеженнями «15+» або навіть «18+», підтвердити свій вік – без паспорта чи водійських прав – може бути неймовірно складним і зрозумілим джерелом розчарування, якщо їх не допустять до кінотеатру. Це нове партнерство пропонує простий і сучасний спосіб зменшити ймовірність того, що це станеться».

Келлі Дрю, операційний директор Cineworld Cinemas, сказала:

«Зі збільшенням останніми роками кількості фільмів, які класифікуються як «15+», але з більшою привабливістю для молоді, питання доведення віку стає все більш складним. Впровадження програми Yoti як надійного способу перевірки ідентифікатора підбадьорить наших співробітників, які часто спостерігають розчарування клієнтів».

Робін Томбс, генеральний директор і співзасновник Yoti, сказав:

«Ми в захваті від того, що багато членів Британської кіноасоціації приєдналися до 30 000 місць на головній вулиці Великобританії, які приймають наші програми для багаторазового використання цифрових ідентифікаторів. Молоді люди сподіваються, що зможуть робити все зі своїм телефоном, і використання його, щоб довести, що свій вік стане для них природним. Це безпрограшний варіант як для кінотеатрів, так і для молодих кіноманів».

Треба зауважити, що додаток приймає до валідації документи більш ніж 185 країн світу, в тому числі і українські документи. І хоча в Україні є додаток ДІЯ, можливо нашим кіномережам варто придвитись до цього досвіду.

Більше інформації про Yoti, схему та як вона працюватиме в кінотеатрах можна знайти на офіційному сайті  тут.

Повне повідомлення від Британської кіноасоціації для преси можна знайти тут.

Джерело: UK Cinema Association

Від admin