СЕУЛ, 12 червня (Yeongdeungpo) – найбільший оператор мережі кінотеатрів Південної Кореї CJ CGV представив нову концепцію великого формату преміум-класу із “ScreenX PLF” (Premium Large Format). Це оновлена ​​версія кінозалу ScreenX.Також є додаткова кімната в задній частині залу, що дає глядачам можливість дивитися фільм у приватному просторі.

ScreenX — це мультипроекційна кінематографічна платформа, яка надає глядачам панорамні зображення на 270 градусів, розгортаючи додаткові екрани на бічні стіни театру. 

CGV відкрила новий кінотеатр ScreenX PLF у своєму відділенні Yeongdeungpo на південному заході Сеула, який оснащений комбінованим екраном шириною 69 метрів. Перший показував Старіум Хол, який, як кажуть, став рекордсменом за найбільшим розміром екрану, знову відкритий на 462 місця. Нова аудиторія ScreenX PLF може похвалитися екраном шириною 69 метрів, який використовує 10 проекторів. Окремі сріблясті екрани були встановлені з обох боків стіни, щоб забезпечити більш чітке зображення. Аудиторія також оснащена обладнанням для спеціальних вистав, таким як освітлення, туман і лазер, які можна використовувати для живих виступів і подій у кінотеатрах, таких як театральні концерти, кіберспорт і лекції.

На верхньому поверсі будівлі CGV Yeongdeungpo ScreenX PLF встановлено «приватний бокс» — незалежне приміщення, яке надає високоякісні послуги.

CJ CGV нещодавно заявила , що вона все більше зосереджуватиметься на високотехнологічних мультипроекційних екранах, а також кінотеатрах преміум-класу та досвіді, щоб задовольнити мінливий попит клієнтів у еру після Covid. «Ми більше зосередимося на розширенні високотехнологічних екранів, щоб допомогти шанувальникам кіно не тільки дивитися контент, але й відчути щось більш особливе в кінотеатрах», — сказав Чо Джін Хо, відповідальний за програмування контенту CGV. «Ми також додаємо більше невеликих приватних кімнат для перегляду для тих, хто хоче мати власний простір».

Вигляд на екран з приватної кімнати кінотеатру ScreenX в CGV Yeongdeungpo 

«Ми можемо сказати, що продажі квитків у кінотеатри ScreenX і 4DX забезпечили стабільне зростання під час пандемії, тоді як світова та корейська кіноіндустрія боролася з різким падінням загальних доходів», – сказав CGV. «Оскільки люди легко й комфортно насолоджувалися розважальним контентом вдома за допомогою онлайн-потокових служб, вони хочуть чогось іншого в кінотеатрах».

Світовий збір у прокаті знизився більш ніж вдвічі з 43 мільярдів доларів у 2019 році до 21 мільярда доларів у 2021 році через пандемію COVID-19.

Але загальний дохід кінотеатрів ScreenX і 4DX трохи впав з 363 мільйонів доларів у 2019 році до 331 мільйона доларів у 2021 році, хоча минулого року було одночасно випущено лише п’ять фільмів для двох форматів, за даними CGV.

«Зростаючий попит на високотехнологічні екрани та приватні кінотеатри ще зростатиме в майбутньому та надасть свіжий імпульс кінотеатрам, які повинні готуватися до закінчення пандемії», – сказав чиновник CGV.

Джерело: Celluloid Junkie

Від admin