МAG Cinema – провідний український виробник та світовий постачальник професійних звукових систем – з надзвичайною гордістю повідомляє про відкриття свого нового складу в Бельгії. 

Новий склад MAG стратегічно та зручно розташований у Welkenreadt, у східній частині Бельгії, недалеко від кордону з Німеччиною та Нідерландами.

Незважаючи на поточні події в Україні та криваву війну зі злом, MAG дуже вдячний і пишається тим, що продовжує повноцінну роботу фабрики та навіть розширює свою діяльність. Додавання нового складського центру на заході Європи сприятиме безперебійному та своєчасному постачання звукових систем MAG у глобальну мережу клієнтів. Найпопулярніші продукти MAG Cinema і MN Mounting Solution вже доступні в наявності в Бельгії!

Хочете дізнатися більше та наздогнати Олександра та Жерома під час CineEurope? Не зволікайте і заплануйте зустріч з ними в Барселоні прямо зараз!

MAG Cinema братиме участь у спеціалізованій виставці CineEurope 2022, що буде проходити 20-23 червня у Барселоні (Іспанія). Наш стенд #307.

Продовжуємо промoушен української продукції та технологій на Заході, підтверджуючи, що являємось невід’ємною частиною Європи. Ми працюємо і розвиваємось, навіть в умовах кровопролитної війни зі злом. У нас є, що продемонструвати і чим здивувати.

Звичайно, на нашому стенді ми будемо звертати увагу відвідувачів на події в Україні. Надзвичайно важливо використовувати будь-яку можливість поширити інформацію про війну зараз, коли Україна зникає з перших шпальт світових ЗМІ. Ми закликаємо вчиняти аналогічним чином всі українські компанії, що беруть участь у заходах за кордоном.

Будьте з нами, підтримайте нас, чекаємо на вас у Барселоні!

Слава Україні! 💙💛

MAG Audio (Cinema) є найбільшим українським виробником звукових систем у Східній Європі. З моменту свого створення в 1991 році MAG Audio славиться виробництвом надійних акустичних систем світового класу, підсилювачів, універсальних рішень для монтажу та професійних драйверів. MAG використовує виключно власну технологію динаміків і якісні компоненти в процесі проектування, щоб досягти найвищих стандартів звуку в кіно. Підрозділ MAG Cinema повністю присвячений кінобізнесу і пропонує широкий асортимент динаміків і підсилювачів, адаптованих для будь-якого розміру кімнати або застосування звуку, що захоплює. Продукція MAG Cinema, виготовлена ​​на 100% в Європі, має чудову та потужну якість звуку, 7-річну гарантію на обладнання, надійність, незрівнянне співвідношення ціни та якості, сумісність із Dolby Atmos, оригінальну технологію перетворювача, гнучкі та короткі терміни виконання.
Для отримання додаткової інформації відвідайте  www.mag-cinema.com  або  www.mag-audio.com  або  www.mnmounting.com

Від admin

Please disable your adblocker or whitelist this site then reload the page!