МAG Cinema – провідний український виробник та світовий постачальник професійних звукових систем – з надзвичайною гордістю повідомляє про відкриття свого нового складу в Бельгії. 

Новий склад MAG стратегічно та зручно розташований у Welkenreadt, у східній частині Бельгії, недалеко від кордону з Німеччиною та Нідерландами.

Незважаючи на поточні події в Україні та криваву війну зі злом, MAG дуже вдячний і пишається тим, що продовжує повноцінну роботу фабрики та навіть розширює свою діяльність. Додавання нового складського центру на заході Європи сприятиме безперебійному та своєчасному постачання звукових систем MAG у глобальну мережу клієнтів. Найпопулярніші продукти MAG Cinema і MN Mounting Solution вже доступні в наявності в Бельгії!

Хочете дізнатися більше та наздогнати Олександра та Жерома під час CineEurope? Не зволікайте і заплануйте зустріч з ними в Барселоні прямо зараз!

MAG Cinema братиме участь у спеціалізованій виставці CineEurope 2022, що буде проходити 20-23 червня у Барселоні (Іспанія). Наш стенд #307.

Продовжуємо промoушен української продукції та технологій на Заході, підтверджуючи, що являємось невід’ємною частиною Європи. Ми працюємо і розвиваємось, навіть в умовах кровопролитної війни зі злом. У нас є, що продемонструвати і чим здивувати.

Звичайно, на нашому стенді ми будемо звертати увагу відвідувачів на події в Україні. Надзвичайно важливо використовувати будь-яку можливість поширити інформацію про війну зараз, коли Україна зникає з перших шпальт світових ЗМІ. Ми закликаємо вчиняти аналогічним чином всі українські компанії, що беруть участь у заходах за кордоном.

Будьте з нами, підтримайте нас, чекаємо на вас у Барселоні!

Слава Україні! 

Від admin