GDC розширює портфоліо медіа-серверів за допомогою випуску аудіорішень і технології FAST з високою частотою кадрів на найбільшій в Європі кіновиставці

БАРСЕЛОНА, 14 червня 2022 р. — GDC Technology Limited (“GDC”), провідний світовий постачальник рішень для цифрового кіно, оголосила сьогодні, що вони продемонструють новітні продукти компанії на CineEurope 2022, офіційному з’їзді Міжнародного союзу кінотеатрів (UNIC), міжнародна торгова асоціація, що представляє експонентів кіно та їхні національні асоціації з 38 європейських територій. CineEurope відбудеться з 20 по 23 червня в Міжнародному конференц-центрі Барселони (CCIB). GDC розташований на рівні P1, у конференц-залі MR131.

GDC продемонструє повну продуктову лінійку медіасерверів серії SR, включаючи SR-1000 IMB™ з можливістю відтворення до 32 каналів аудіо DTS:X™ із зануренням, який підтримує бітовий потік аудіо SMPTE ST 2098-2 (IAB). стандартний. Крім того, відображатимуться два типи медіа-серверів FAST, включаючи SR-5400C, який може відтворювати 4K 3D зі швидкістю 48 кадрів на секунду на око в 3D; і медіаплеєр SRC-7500, розроблений для світлодіодного кіноекрану Unilumin шириною 16 метрів і підтримує 4K@96fps.

Нові розширені функції додаються до флагманського проектора Espedeo Supra-5000 RGB Plus Laser Phosphor Cinema Projector; наприклад, вбудовані параметри аудіопроцесора 5.1 / 7.1 для нестисованого об’ємного звуку PCM для відтворення неймовірно глибокого, насиченого прослуховування, а також опція звуку занурення аудіопроцесора 15.1 cinema з DTS:X TM для IAB immersive аудіо декодер. Повністю інтегрований лазерний проектор з бездисковим медіа-сервером і аудіопроцесорами кінотеатру з декодером IAB пропонує глядачам повне захоплення за доступною ціною. Крім того, буде продемонстровано повний набір динаміків MAG Cinema плюс відповідні підсилювачі, які відповідають вимогам імерсивної аудіоінсталяції DTS:X. Новий програмований контроллер світлового шоу – Система динамічного освітлення DiveCtrl™ для створення нових візуальних розваг із рухомими зображеннями буде вперше продемонстрована в Європі. Ви будете вражені простотою програмування такого пристрою, щоб принести глядачам «живу» розвагу за доступною ціною.

Крім того, GDC продемонструє останні розробки для покращення своїх корпоративних програмних рішень:

«Ми цілком очікували, що клієнти повернуться до кінотеатрів у 2022 році. Щоб покращити загальний досвід перегляду фільмів, GDC співпрацювала з нашими клієнтами під час пандемії, щоб розробити корисні технологічні рішення для кінотеатру на майбутнє», — сказав д-р Ман-Нанг Чонг, засновник, голова та генеральний директор GDC Technology Limited. «У CineEurope ми демонструємо продукти, розроблені за останні два роки. Наша мета — задовольнити вимоги клієнтів до продуктів преміум-класу, але доступні за ціною, постійно вдосконалюючи й автоматизуючи роботу кінотеатрів за допомогою надійних рішень, допомагаючи європейським експонентам скоротити експлуатаційні витрати та покращити загальну якість кінопоказу. Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі зі старими та новими друзями та раді підтримати 30-річчя CineEurope».

Гордий спонсор CineEurope
Знову, GDC пишається тим, що підтримує CineEurope та індустрію, виступаючи одним із спонсорів ввечері в середу перед програмою та показом Universal Pictures International. Щоб дізнатися більше про численні переваги новітніх медіа-серверів компанії з вбудованим аудіопроцесорами для кінотеатрів, разом з іншими продуктами цифрового кіно GDC, відвідайте GDC під час CineEurope на CCIB Level P1 в MR131. Зацікавлені делегати можуть зв’язатися з GDC , щоб домовитися про індивідуальну зустріч із продавцем-консультантом.

Про  GDC Technology Limited

GDC Technology Limited (“GDC”) є провідним постачальником рішень для цифрових кінотеатрів із сертифікацією SGS за стандартом ISO 9001:2015. GDC розробляє, виробляє та продає кінопроектори, медіа-сервери як для проекторів, так і для “світлодіодного” кінотеатру, систему зберігання контенту, корпоративне програмне забезпечення для кінотеатрів, включаючи систему керування кінотеатром та передову систему автоматизації кінотеатрів для світової кіноіндустрії. GDC є ліцензіатом об’єктно-орієнтованої технології звуку DTS:X TM від DTS, Inc. для розробки своїх медіа-серверів. Крім того, GDC також надає набір продуктів і послуг цифрового кіно, включаючи “світлодіодний” кінотеатр, 3D-продукти, аудіообладнання, лампи для проекторів, срібні екрани, послуги постпродакшн, електронну систему доставки (EDS).

Про Espedeo Holdings Limited

Заснована в 2006 році, Espedeo Holdings Limited («Espedeo»), компанія GDC Technology, є глобальним постачальником обладнання та рішень для відображення цифрових кінотеатрів, що пропонує високоякісні комерційні та домашні кінотеатри, обладнання для 3D-систем і сервісне обслуговування післяпродажного обслуговування.

Торгові марки 

“Espedeo” і “TmsAware” є торговими марками “GDC Technology Limited”. Усі інші торгові марки залишаються власністю відповідних власників.

Джерело: GDC Technology

Від admin