CineEurope 2022, Барселона: 20 червня 2022 року – Філ Клапп і Лаура Ульгат, президент і генеральний директор Міжнародного союзу кінотеатрів (UNIC), європейської організації торгівлі кіно, сьогодні відзначили досвід великого екрану та позитивні результати відновлення в Європі та в усьому світі на CineEurope 2022.

Вітаючи делегатів на церемонії відкриття цьогорічного заходу, який також є щорічним з’їздом UNIC, обидва підкреслили високі показники європейського кінематографічного сектору в 2021 році, продемонструвавши як його стійкість, так і силу відновлення в регіоні – зокрема, внаслідок різноманітний асортимент нових фільмів. Хоча на багатьох територіях UNIC місцеві фільми сприяли відновленню, внесок, зроблений колегами американської студії, також був відзначений: кілька фільмів побили національні та міжнародні касові рекорди – і продовжували робити це в першій половині 2022 року, що є ще одним доказом, який вони сказали ненаситний суспільний апетит до досвіду відвідування кінотеатру, а також цінність і актуальність театральної моделі.

Ця різноманітність кіноконтенту буде висвітлюватися протягом тижня в Барселоні за допомогою презентацій від провідних американських та європейських студій, включаючи перший показ CineEurope Золотої пальмової гілки 2022 року, «Трикутник смутку», у понеділок увечері.

Керівники UNIC також відзначили тих, хто підтримував кінотеатри в останні важкі часи – уряди по всій Європі, які надали життєво важливу фінансову підтримку, а також тих студій і дистриб’юторів, які виявили віру в цей сектор і вивели свої фільми на великий екран.

Вони знову закликали всіх, хто причетний до екології кіно, а зокрема постачальників контенту та творчих талантів та інвесторів, які стоять за ними, визнати економічну та культурну цінність перевіреної бізнес-моделі театральної ексклюзивності. При цьому вони нагадали всім зацікавленим сторонам, від операторів кінотеатрів до стрімінгових компаній і мовників, про спільну відповідальність за те, щоб європейська аудиторія не була позбавлена ​​унікального досвіду спільного перегляду фільму на великому екрані. 

Supporting Ukraine

Окреме послання підтримки було надано українським колегам, UNIC запропонував їм свою непохитну підтримку та солідарність.

У промові також було відзначено інавгураційну виставку Giants of Exhibition: Europe, рейтинг 50 найкращих європейських кіногруп за кількістю екранів у Європі, опублікований UNIC у співпраці з The Boxoffice Company, а також наставницьку програму організації «Жіноче лідерство» у 2022 році з іншою когортою з 11 пар учасників на шостий рік програми.

Завершуючи спільну промову, Лаура Ульгат наголосила на необхідності забезпечити, щоб політики та політики ЄС бачили повну картину, коли мова йшла про цінність сектора, а також щоб інтереси кіноіндустрії були захищені та відзначені.

Повний прес-реліз можна завантажити тут.

Від admin