Shenzhen Timewaying Co. Ltd (Timewaying), провідний виробник технологій, що спеціалізується на світлодіодних і 3D-рішеннях і Arts Alliance Media (AAM), світовий лідер у сфері програмного забезпечення та послуг для цифрового кіно, випустили новий 20-метровий 4K HeyLED, сертифікований DCI, ставши найбільшим у світі цифровим світлодіодним кіноекраном на ринку.

Представляючи гігантський стрибок у сфері кінематографічних світлодіодних дисплеїв, кінотеатральний екран HeyLED 20m поєднує чистий колір, справжній чорний і високий коефіцієнт контрастності з запатентованою технологією високої швидкості заповнення пікселями, щоб забезпечити візуальні враження, яких ніколи не бачили в кінотеатрах.

«Управління диверсифікацією та зміцненням технологій має важливе значення для майбутнього кіно. Впровадження нашого LA4K-20 HeyLED дозволяє експонентам створювати місце для розваг, яке може сприяти справді незрівнянному кінематографічному досвіду, залучаючи клієнтів за межі їхньої звичайної досяжності», — сказав Ендрю Чан, засновник і генеральний директор Timewaying.

Завдяки високій яскравості до 300 nits, 30000:1 contrast ratio, 16-бітним відтінкам сірого та широкому діапазону кольорів DCI-P3 екран HeyLED 20m має найвищі характеристики, забезпечуючи яскравіші кольори, реалістичність і глибину.

Хоча технологія HDR готова, технологія HeyLED використовує активний «чорний екран» замість пасивно відображеного «білого екрана», що є основою її високої контрастності. Кенні Чоу, технічний директор Timewaying, додав: «Завдяки високому коефіцієнту контрастності світлодіодів і чорному світлодіодному екрану, коли відображається зображення з чорним фоном, HeyLED створить ілюзію, коли екран «зникає», роблячи яскраві зображення ще більш помітними.  Наш 20-метровий екран гарантує, що кіноглядачі відчують найкраще 3D, яке коли-небудь бачили перед фільмом «Аватар: Шлях води».

Завдяки захоплюючим зображенням, які ніколи раніше не бачили, і створенню чіткої диференціації в сегменті PLF, що швидко зростає, комерційна пропозиція для експонентів є справді позитивною. HeyLED не тільки забезпечує ближчий огляд переднього ряду за допомогою оптики з високою швидкістю заповнення пікселями, але й збільшує кількість сидінь у задньому ряду за рахунок відсутності кінопроекційної кімнати, що означає більшу пропускну здатність на перегляд. Статус бренду як найбільшого у світі PLF також привабить більше відвідувачів кіно, диктуючи підвищення цін на квитки для збільшення касових зборів.

Будучи офіційним торговим посередником бренду HeyLED, AAM постачатиме новий 20-метровий екран експонентам по всій Азії, Європі та всій Америці, перетворюючи споживчий досвід у кінотеатрі та розширюючи портфоліо своїх авторитетних продуктів.

Джерело: artsalliancemedia.com

Від admin