The Hollywood Reporter опублікував інсайдерську інформацію по те, що “Аватар: Шлях води” Джеймса Кемерона має тривалість, яка відповідає 13-річному очікуванню продовження, близько 3 годин і 10 хвилин. Тривалість фільму включає титри, які можуть тривати до 10 хвилин.

«Аватар 2» сподівається приєднатися до елітного клубу більш довгих голлівудських стрічок, які демонструвались в кінотеатрах, включаючи «Месники: Завершення» (3 години 2 хвилини) і «Титанік» Кемерона (3 години 14 хвилин). Ці два фільми займають 2 і 3 місця, відповідно, у списку найкасовіших фільмів усіх часів у світовому прокаті.

Оригінальний «Аватар» Кемерона, випущений у грудні 2009 року, залишається номером 1 усі ці роки. Цей фільм був приблизно на 29 хвилин коротшим, ніж продовження, а саме, тривав 2 години 41 хвилину.

20th Century та Disney, ще не опублікували офіційний час виконання продовження, але тривалість фільму почала просочуватися, коли він отримав офіційний рейтинг. (У США фільм має рейтинг PG-13.) Деякі кінотеатри ненавмисно вказали тривалість фільму на своїх веб-сайтах, публікуючи рейтинг.

Компанія Disney, яка успадкувала франшизу «Аватар», купивши 20th Century Fox, відмовилася від коментарів.

На початку вересня Кемерон прибув із Нової Зеландії на D23, щоб продемонструвати півдюжини сцен із фільму «Шлях води», який режисер також продюсував разом зі своїм давнім партнером по Lightstorm Джоном Ландау. Зірки Зої Салдана, Сем Вортінгтон, Сігурні Вівер і Стівен Ленг були особисто на з’їзді. Велика частина кадрів показала захоплюючу підводну роботу Кемерона.

Незабаром після D23 Disney і 20th Century випустили оновлену версію першого Аватара, щоб привернути увагу аудиторії до продовження. Перевидання зібрало вражаючі понад 76 мільйонів доларів у світовому прокаті, збільшивши поточні збори фільму до понад 2,92 мільярда доларів.

“Шлях води” знову зосереджується на персонажі Саллі Вортінгтона та На’ві Нейтірі Салдани. Він розпочинається через десятиліття після оригіналу та розповідає про їхню родину з додатковими зірками, включаючи новачків франшизи Віна Дізеля та Кейт Вінслет.

Джерело: The Hollywood Reporter

Сторінка фільму на imdb.com: https://www.imdb.com/title/tt1630029/

Від admin