Компанія Dolby випустила оновлення для своїх серверів IMS3000.

Оновлення має два пакети: основний “Dolby_IMS3000_Bundle_Install-3.5.13.pkg” і додатковий пакет виправлень “IMS3000_Software_Hotfix_Accumulated_Updates_3.5.13-1.0.0.pkg“.

Наші американські колеги на форумі film-tech.com поділились враженнями після встановлення Приводимо переклад найцікавішої інформації:

Минув деякий час, але компанія Dolby нарешті випустила наступний пакет програмного забезпечення/прошивки для IMS3000 (3.5.13), і це суттєва зміна. Змінено весь зовнішній вигляд інтерфейсу користувача. Особисто мені так легше читати. Однак майже все було переміщено. Іноді це має сенс, іноді здається, що зміни заради самих змін. Наприклад, версії 3.4 і раніші розміщували всю інформацію, вихід із системи та таке інше у верхньому лівому куті… тепер це у верхньому правому куті (прямо під лічильниками, якщо у вас є звуковий процесор). Гучність індикатор рівня став досить маленьким. Велика зміна щодо розташування речей полягає в тому, що майже все знаходиться в лівій колонці зі знятим акцентом на вкладках на екрані.

Зауважте, що в Cinelister… усі три частини доступні за допомогою лівого стовпця… і вибір Cinelister не відкриває редактор, а лише відкриває частину бічного меню Cinelister. Це означає, що тепер більшість розділів доступні за 2 кліки.

У Cinelister редактор виглядає майже як попередній, але додає гарну кнопку «Почати відтворення». Таким чином, якщо ви робите тестовий SPL… його можна створити та негайно завантажити та почати відтворення лише одним натисканням кнопки. Зауважте, що це також працює для вибору попередньо створеного SPL… просто відкрийте потрібний SPL і натисніть «Почати відтворення», і ви почнете… це автоматично переключить вас у розділ відтворення Cinelister. Зауважте, що якщо ви перебуваєте в режимі розкладу, ви все одно зможете розпочати відтворення вмісту, не виходячи з режиму розкладу.

Вони повернулися до панелі керування, щоб виловити речі, з якими не знали, що робити, або не хотіли робити лівий стовпець абсурдно довгим. Це більше нагадує інтерфейс користувача IMS1000/2000 і, звичайно, оригінальну концепцію DCP2000, що складається з колекції різних програм. Отже, під час налаштування нового сервера… майже все, що вам знадобиться, зібрано там.

“У цій версії виправлено помилку, коли перше шоу дня може не початися через неправильну оцінку дійсного KDM. Це трапляється нечасто, але якщо у вас є багато ims3000, ви бачите, що навіть проблеми з 1% часто з’являються (є багато перших шоу дня протягом місяців). 3.5.13 вирішує цю проблему. Особисто я також запропонував би виправлення для вирішення цієї проблеми в 3.4.11.”

Повністю оригінали відгуків і зауваження від інженерів можна прочитати в цій гілці: Dolby IMS3000 package 3.5.13 has been released

Від admin