FLEXOUND Pulse™ — це перша в світі концепція кінотеатру без гучномовців, яка перетворює будь-який простір — маленький чи великий — у чудовий, захоплюючий звуковий пейзаж і мультисенсорний кінотеатр. Магазини, торгові центри, аудиторії, музеї, театри та концертні арени можуть стати повноцінними кінотеатрами чи ігровими станціями без будь-яких зовнішніх гучномовців. Удома ви можете використовувати його як аудіосистему для офісних нарад замість гучномовців, як ігрову станцію, для звукового масажу або насолоджуватися кінотеатром преміум-класу, не виходячи з вітальні.

Раніше звукові частоти, які відчували в кінотеатрі, здебільшого були стукітом потужних сабвуферів, які вистрілюють у вас суббасами. З FLEXOUND Pulse™ ви можете буквально відчути частоти до 500 герц своїм тілом і навіть до 1000 герц руками та шкірою. Оскільки FLEXOUND Pulse™ не покладається на прослуховування далекого поля або наповнення кімнати децибелами, як традиційні гучномовці, витік звуку з кімнати в кімнату значно менший.

FLEXOUND Pulse™ забезпечує однакову якість звуку та відчуття дотику для кожної людини на кожному сидінні. Слухаючи шкірою та вухами, вам не потрібно стільки децибел, щоб досягти чіткості мови, а драматична партитура та звукові ефекти ніколи не заглушать діалог, навіть під час найхаотичніших бойовиків.

Відео про технологію FLEXOUND Pulse™

Мія Карху, власниця кінотеатрів у другому поколінні у Фінляндії та провідний голос у кіноспільноті, нещодавно оновила звукові системи у своїх кінотеатрах, але тепер бажає, щоб FLEXOUND Augmented Audio з’явилася у неї першою. «Я була справді здивована якістю об’ємного звуку», – сказала вона. «Якби мені не сказали, що звук лунає лише від крісла FLEXOUND Pulse™, я б не знала – звук, здавалося, лунає звідусіль», – пояснила Карху після тестування концепції.

Ріку Джаро, звукорежисер із 30-річним досвідом у сфері звукового дизайну, монтажу та оптимізації, сказав: «Я більше не сторонній, хто дивиться на екран. Я перебуваю всередині фільму, тому що звук оточує мене… це відчуття, яке відчуває все тіло».

«Я бачу, як аудиторія засвоює FLEXOUND Pulse™ у всьому світі завдяки глибокому захоплюючому досвіду, який він подарує їм», — продовжив Джаро. «FLEXOUND Pulse™ робить кожне крісло «золотим кріслом» [у кінотеатрі], оскільки забезпечує ідеальний звук однаково для кожного слухача».

Під час дослідження ринку, організованого в травні, FLEXOUND Pulse™ залишив незабутнє враження на всіх користувачів попереднього перегляду: 91% сказали, що рекомендували б цей досвід іншим, 77% повідомили, що їм дуже сподобався новий звук, а 89% сказали, що вони хочуть FLEXOUND Pulse™ у своїх місцевих кінотеатрах.

З FLEXOUND Pulse™ ви можете сидіти всередині звуку

Це створює особисту звукову сферу та глибше зосереджується та занурюється в музику, історії, відпочинок чи ігри. Мультисенсорний досвід FLEXOUND Pulse™ також підсилює емоції, створені вмістом, збагачуючи мистецтво та роблячи його доступним для більшої кількості людей, наприклад для людей із вадами слуху.

Особливості концептуального сидіння FLEXOUND Pulse ™ 

  • Безпечна персональна звукова зона без відволікань.
  • Глибокий фокус і занурення в історію.
  • Високоякісний звук і вбудована природна звукова вібрація.
  • Перша концепція кінотеатру без динаміків.
  • Преміальний кінотеатр у будь-якому приміщенні.
  • Мінімальний витік звуку за межі кінотеатру.
  • Підтримує весь існуючий звуковий вміст.

Джерело: Прес-реліз flexound.com

Доречі, ця технолгія може бути успішно використана у кінотеатрах зі Світлодіодними екранами, які мають проблему розміщення фронтальних акустичних систем через “звукову непрозорість” цих типів екранів.

Від admin