FLEXOUND Pulse™ — це перша в світі концепція кінотеатру без гучномовців, яка перетворює будь-який простір — маленький чи великий — у чудовий, захоплюючий звуковий пейзаж і мультисенсорний кінотеатр. Магазини, торгові центри, аудиторії, музеї, театри та концертні арени можуть стати повноцінними кінотеатрами чи ігровими станціями без будь-яких зовнішніх гучномовців. Удома ви можете використовувати його як аудіосистему для офісних нарад замість гучномовців, як ігрову станцію, для звукового масажу або насолоджуватися кінотеатром преміум-класу, не виходячи з вітальні.

Раніше звукові частоти, які відчували в кінотеатрі, здебільшого були стукітом потужних сабвуферів, які вистрілюють у вас суббасами. З FLEXOUND Pulse™ ви можете буквально відчути частоти до 500 герц своїм тілом і навіть до 1000 герц руками та шкірою. Оскільки FLEXOUND Pulse™ не покладається на прослуховування далекого поля або наповнення кімнати децибелами, як традиційні гучномовці, витік звуку з кімнати в кімнату значно менший.

FLEXOUND Pulse™ забезпечує однакову якість звуку та відчуття дотику для кожної людини на кожному сидінні. Слухаючи шкірою та вухами, вам не потрібно стільки децибел, щоб досягти чіткості мови, а драматична партитура та звукові ефекти ніколи не заглушать діалог, навіть під час найхаотичніших бойовиків.

Відео про технологію FLEXOUND Pulse™

Мія Карху, власниця кінотеатрів у другому поколінні у Фінляндії та провідний голос у кіноспільноті, нещодавно оновила звукові системи у своїх кінотеатрах, але тепер бажає, щоб FLEXOUND Augmented Audio з’явилася у неї першою. «Я була справді здивована якістю об’ємного звуку», – сказала вона. «Якби мені не сказали, що звук лунає лише від крісла FLEXOUND Pulse™, я б не знала – звук, здавалося, лунає звідусіль», – пояснила Карху після тестування концепції.

Ріку Джаро, звукорежисер із 30-річним досвідом у сфері звукового дизайну, монтажу та оптимізації, сказав: «Я більше не сторонній, хто дивиться на екран. Я перебуваю всередині фільму, тому що звук оточує мене… це відчуття, яке відчуває все тіло».

«Я бачу, як аудиторія засвоює FLEXOUND Pulse™ у всьому світі завдяки глибокому захоплюючому досвіду, який він подарує їм», — продовжив Джаро. «FLEXOUND Pulse™ робить кожне крісло «золотим кріслом» [у кінотеатрі], оскільки забезпечує ідеальний звук однаково для кожного слухача».

Під час дослідження ринку, організованого в травні, FLEXOUND Pulse™ залишив незабутнє враження на всіх користувачів попереднього перегляду: 91% сказали, що рекомендували б цей досвід іншим, 77% повідомили, що їм дуже сподобався новий звук, а 89% сказали, що вони хочуть FLEXOUND Pulse™ у своїх місцевих кінотеатрах.

З FLEXOUND Pulse™ ви можете сидіти всередині звуку

Це створює особисту звукову сферу та глибше зосереджується та занурюється в музику, історії, відпочинок чи ігри. Мультисенсорний досвід FLEXOUND Pulse™ також підсилює емоції, створені вмістом, збагачуючи мистецтво та роблячи його доступним для більшої кількості людей, наприклад для людей із вадами слуху.

Особливості концептуального сидіння FLEXOUND Pulse ™ 

  • Безпечна персональна звукова зона без відволікань.
  • Глибокий фокус і занурення в історію.
  • Високоякісний звук і вбудована природна звукова вібрація.
  • Перша концепція кінотеатру без динаміків.
  • Преміальний кінотеатр у будь-якому приміщенні.
  • Мінімальний витік звуку за межі кінотеатру.
  • Підтримує весь існуючий звуковий вміст.

Джерело: Прес-реліз flexound.com

Доречі, ця технолгія може бути успішно використана у кінотеатрах зі Світлодіодними екранами, які мають проблему розміщення фронтальних акустичних систем через “звукову непрозорість” цих типів екранів.

Від admin

Please disable your adblocker or whitelist this site then reload the page!