20 – 23 червня відбулася найвизначніша виставка у Європі у царині кіноіндустрії CineEurope 2022. Це вже 30-й ювілейний захід від The Film Expo Group, який був насичений презентаціями продуктів, кінематографічними технологіями та інноваціями, а також освітніми семінарами, щоб підтримувати кінобізнес в курсі галузевих тенденцій.

MAG Cinema навіть під час війни не припиняє підтверджувати своє лідерство в області кіноакустики, отже не може бути осторонь таких заходів, використовуючи їх також як майданчик для поширення інформації про війну в Україні та закликаючи міжнародну спільноту до підтримки.

Стенд MAG Cinema у павільоні виставки CineEurope 2022

Цього року компанія презентувала нові лінійки продукції та зосередились на технологічних перевагах своїх розробок. Але головним меседжем залишається те, що компанія не тільки продовжує існувати, але й розвивається.

Ще одним доказом надійності MAG Cinema як постачальника, став нещодавно відкритий новий складський центр у Бельгії, який сприятиме безперебійному та своєчасному постачанню акустичних систем MAG для глобальної клієнтської мережі.

Джерело: Сайт MAG Cinema

Від admin