“Кіно наступного покоління починається з Леонберга!” – такий слоган має кінотеатр Traumpalast-IMAX у місті Леонберг у Німеччині.

Кінотеатр Traumpalast-IMAX у місті Леонберг у Німеччині відкрився 30 вересня 2021 року. В залі 574 місця. Екран, з видимою площею 38 × 22 метри в цьому кінотеатрі є найбільшим у світі серед екранів IMAX-формату. Цей конкретний екран IMAX важить понад 500 фунтів, і його довелося встановлювати за допомогою спеціально розробленої роботизованої руки. Це восьмий кінотеатр IMAX у Німеччині.

Найсучасніші лазерні технології та проекція 4K створюють кристально чисті зображення, які забезпечують максимальну реалістичність та інтенсивність.

Максимальний рівень контрастності та інтенсивно яскраві кольори створюють глибину, яка дозволяє глядачам зануритися безпосередньо у фільм.

12-канальна звукова система забезпечує абсолютно новий вид потужного звуку. Незалежно від того, чи то падіння шпильки, чи пульсуюча сила вулкана, вплив звуку можна відчути ще до того, як ви його почуєте.

Lochmann Filmthearbetriebe – Traumbapast – IMAX – Leonberg

Зал IMAX поділяється на стандартну та преміальну зону . Різниця обумовлена ​​розташуванням місць у залі та наданими варіантами сидіння. Преміум-зона також характеризується ексклюзивним доступом до лаунж-зони преміум-класу у фойє, яка має окремий вхід, додаткову стійку (наразі зайнята лише для окремих виступів) та власну санітарну кімнату.

Дві зони Standard та Premium у свою чергу поділяються на різні категорії .

Схема залу Traumpalast-IMAX

На додаток до найбільшого екрану IMAX у світі, абсолютної родзинки нового кінотеатру IMAX, незабаром розважальний центр запропонує набагато більше.

У другому, меншому залі кінотеатру, так званому Bed Cinema (ліжковий кінотеатр), 40 гостей можуть насолодитися невимушеним кінопереглядом різного характеру на зручних електрично регульованих кіноліжках. 

Фото з сайту кінотеатра
Фото з сайту кінотеатра

Зал «Bed Cinema» — найновіший зал Леонберга. Замість звичайних кінокрісел цей зал обладнано 20 кіноліжками. Двоспальні ліжка можна індивідуально регулювати за допомогою електроприладів і, таким чином, пропонують ексклюзивне положення лежачи для перегляду блокбастерів на великому екрані разом зі своїми близькими.

Фото з сайту кінотеатра

Сайт кінотеатру: Traumpalast-IMAX Leonberg

Від admin