ЛОНДОН, 20 липня 2022 р. /CNW/. Окружний суд у Дюссельдорфі, Німеччина, виніс рішення на користь світового лідера візуальних технологій RealD Inc. , виявивши порушення обох заявлених патентів двопроменевою системою LightSpeed ​​DepthQ CineBright.

Німецький суд ухвалив рішення на користь RealD, визнавши, що система LightSpeed ​​DepthQ CineBright порушує патенти RealD на систему 3D-кінопроекції. Німецький суд наказав відкликати продукт і присудив судові заборони, відшкодування збитків і витрати проти Lightspeed Inc. і директорів LightSpeed ​​за порушення патентів RealD на двопроменеву 3D-кінопроекційну систему (номер патенту EP 2 469 336 і EP 2 067 066).

Рішення стосуються європейських патентів і є останніми справами, які підтримують і підтверджують патенти RealD у всьому світі. Патенти на винаходи RealD були успішно заявлені на багатьох територіях і регіонах, тоді як оскарження таких порушників, як Master Image і Volfoni, були безуспішними.

«RealD вкладає значні ресурси в нашу місію, щоб створити ідеальне візуальне зображення. Щоб продовжувати брати на себе такі зобов’язання щодо досліджень і розробок, ми повинні притягнути порушників до відповідальності за копіювання запатентованих технологій RealD, і ми раді, що цей німецький суд зробив саме це», – сказав Тревіс Рейд, головний виконавчий директор RealD.

Джерело: www.newswire.ca

Від admin