Звук у сучасному кінотеатрі неможливо уявити без потужних низкочастотних ефектів, які впливають на вас майже фізично, примушуючи всіма клітинами організму повірити у реальність видовищ, баталій і катаклізмів на великому екрані. Але не кожен сабвуфер здатен відтворити з потрібним звуковим тиском саме ті особливості саундтреку, які в них заклали творці кіношедеврів. Саме тому, використовуючи великий досвід виробництва професійної акустики, ми розробляємо сабвуфери, що здатні створити таку глибину занурення у кінодійство, яку тільки можна уявити.

Модель 2022 року – MAG Cinema THOR-P є більш універсальним нащадком легендарного MAG THOR, відомого як найпередовіший сабвуфер у світі. Завдяки технології M-Force, він став легендою, перевершивши очікування найвибагливіших глядачів, забезпечуючи максимальний звуковий тиск на найнижчих частотах далеко за межами уявлень про традиційні акустичні системи для кінотеатрів.

THOR-P був створений, щоб також задовільнити найвищі запити, але більш доступним шляхом. Його 24” НЧ-драйвер з розширеним лінійним ходом та номінальною потужністю 2000 Вт – побудований за класичною електродинамічною технологією. Але став її вершиною, втіливши в собі всі наші сучасні досягнення по створенню сабвуферів.По-перше він пасивний і потребує звичайного підсилювача, що допоможе оптимізувати витрати і більш звично для кінозалів. По-друге, використовується динамічна головка нашої розробки і виробництва, що позбавляє залежності від сторонніх виробників і значно пришвидшує поставки, а також виконання гарантійних зобов’язань. По-третє він компактніший і має меншу у 1,5 рази вагу.

І нарешті — із діапазоном частот від 18 до 120 Гц і піковим рівнем звукового тиску 140 дБ, THOR-P відтворює найглибші інфранизькочастотні ефекти кінодоріжки за межами можливостей звичайних сабвуферів, встановлюючи нові стандарти надійності з гарантією від MAG до 10 років.

Акустичні та електричні характеристики
Частотна характеристика (±3)18 – 120 Гц
Максимальний тривалий звуковий тиск 2134 дБ / 140 дБ (продовжуваний/піковий)
Чутливість (1Вт/1м) (півпростору) 1101 дБ
НЧ динамік24”
Імпеданс4 Ом (THOR-P-4); 8 Ом (THOR-P-8)
Номінальна потужність 32000 Вт
Підключення та механічні данні
КоннекториPhoenix
Розміри (ШxВxГ)1542x1363x672 мм / 60.71”x53.66”x26.46”
Маса нетто155 кг / 341 фунтів
Маса брутто165 кг / 363 фунтів
Матеріали корпусаФанера, зносостійка фарба
  • 2 дБ максимального звукового тиску RMS, рожевий шум IEC 60268-5, який вимірюється при номінальній потужності
  • 1 дБ звукового тиску, IEC 60268-5 рожевий шум, 1 Вт / 1 м
  • 3 Двогодинний тест потужності, фільтрований кривою IEC шум, 6 дБ пік-фактор

Джерело: Сайт MAG Cinema

Від admin