Cineworld і IMAX Corporation оголосили про розширення своїх планів модернізації або відкриття IMAX-локацій у всьому світі Cineworld до 2026 року. Згідно з новою угодою, додаткові п’ять IMAX із лазерними системами будуть додані у Великій Британії та Європі, що збільшить загальну кількість оновлення та нові інсталяції до 52. Cineworld Leicester Square у Лондоні, Regal Irvine Spectrum у Каліфорнії та Regal UA Sheepshead Bay у Нью-Йорку матимуть IMAX із лазером. У партнерстві, що триває майже двадцять п’ять років, Cineworld наразі керує найбільшою кількістю локацій IMAX у Європі.

«Cineworld завжди був далекоглядним і непохитним у своєму прагненні запропонувати найкращі враження від перегляду фільмів, і ця угода свідчить про бажання компанії обслуговувати своїх шанувальників у майбутньому та задовольняти зростаючий споживчий попит на IMAX у всьому світі», — сказав Річ Гелфонд, генеральний директор IMAX. «Мукі, Ренана та їхні команди залишаються чудовими партнерами для нас в IMAX, і ми з нетерпінням чекаємо подальшого розвитку нашого багаторічного спільного успіху».

«Постійний видатний успіх блокбастерів в IMAX доводить важливість, яку клієнти надають високій якості, і це лише посилилося після COVID», — сказав Мукі Грейдінгер, головний виконавчий директор Cineworld. «Наше партнерство з IMAX сягає багатьох років, починаючи з часів 70-мм, через Digital і тепер Laser. Ми віримо, що прагнення IMAX бути найкращою у світі якістю для кіноглядача є неперевершеним, і ми пишаємося тим, що продовжуємо пропонувати нашим клієнтам досвід IMAX у все більшій кількості місць по всьому світу».

Джерело: boxofficepro.com

Від admin