Ми вже писали про мережеві Ethernet інтерфейси на IMS-серверах: IMS1000 – мережеві інтерфейси Ethernet.

Варто розглянути порядок комутації і правильність вибору мережевих портів за призначенням в мережі кінотеатру для серверів Doremi.

Ще у 2008 році компанія Doremi випустила Info-t, в якому написано, що на серверах Doremi мережевий інтерфейс Eth0 швидшій за Eth1. Тому на цих серверах теж варто правильно вибирати призначення портів rj-45 сервера.

З практики стало зрозуміло, що використання порту Eth0 для передачі контенту є правильним і швидшим, відповідно Eth1 потрібно призначити для адміністрування. З появою web-interface на цих серверах при спробі підключитись до нього набравши ір-адресу сервера в барузері іноді не вдавалось зайти по ір адміністративної мережі але вдавалось це зробити черз ір контентної мережі, що “не смертельно” але неправильно і не зручно. Саме ця проблема відтворювалась на тих серверах де Eth0 використовувався для адміністративної комутації.

Тому треба взяти за правило, що на серверах Doremi (всіх моделей) та IMS-ів будь яких моделей порт Eth0 – для контенту, а Eth1 – для адміністрування (з прописуванням шлюзу тільки на адмінмережу).

Від admin