Оскільки споживачі стикаються з більшою кількістю зелених ініціатив у навколишньому світі, це те, на що (також) будуть звертати увагу любителі кіно, вибираючи, який кінотеатр відвідати. Кінотеатри можуть активно сприяти захисту клімату, відповідально ставлячись до ресурсів. І якщо ви шукаєте екологічні рішення для кінотеатру, ця стаття для вас. Сьогодні в центрі уваги продукт Barco Series 4, ця кінопроекційна платформа має екомаркування A+.

Завдяки численним перевагам для покращення досвіду глядачів і створення душевного спокою для експонентів, портфоліо Series 4 – це шлях до руху вперед. Це 4-е покоління лазерних проекторів Barco розроблено у тісній співпраці з галузевими партнерами з урахуванням тенденцій ринку у створенні контенту, виставці та технології. Результат? Сімейство зелених лазерних проекційних систем для всіх кіноекранів.

Розумна потужність

Збільшення споживання енергії через використання цифрових проекторів і супутніх систем кондиціонування повітря (HVAC) є одним з основних факторів екологічного мислення в кінотеатрах. Енергія більше не є просто внутрішнім фактором витрат.

Інтегрована проекційна система забезпечує провідну в галузі енергоефективну продуктивність до 11,5 люменів на ват. Вона також пропонує можливість перемикатися в ЕКО-режим, що споживає менше 3 Вт, або в режим очікування, який ще більше зменшує споживання енергії до 0,15 Вт!

Матеріали багаторазового використання

Можливість повторного використання певних модулів проектора в рамках його планового циклу технічного обслуговування часто ігнорується як потенційний екологічний аспект.

Лазерні проектори 4 серії не мають витратних матеріалів. Замість цього вони використовують багаторазові компоненти, такі як повітряні фільтри багаторазового використання: технік сервісного обслуговування може легко продути, пропилососити та/або промити їх і вставити той самий модуль назад у проектор. Це не тільки найбільш екологічно ефективний підхід; відгуки клієнтів зі змішаною встановленою базою підтверджують, що вона також є найбільш економічною.

Логістика лазерної проекції

У 2014 році компанія Barco першою випустила лазерний проектор на ринок кіно. Лазерне джерело світла має багато переваг у порівнянні з його попередниками. Лазерна технологія дозволяє скоротити витрати до 70%, зменшивши споживання електроенергії, мінімізуючи розсіювання тепла та підвищивши експлуатаційну ефективність.

Але лазерне джерело світла також набагато менше лампи, що значно оптимізує логістичну частину під час обслуговування. Крім того, проектор Series 4 також включає компактні модулі та запасні частини.

Модульність наступного рівня

Розробляючи свою продукцію, Barco шукає способи надати міцні та довговічні рішення. Модульна конструкція продукту, наприклад, дозволяє продовжити термін служби та полегшити обслуговування. 

А з проекторами Series 4 Barco переносить свою відому модульність навіть за межі проектора, всередині джерела світла. Прості та економічні лазерні пластини з можливістю заміни на місці знижують загальну вартість експлуатації.

Перегляньте справжню модульність проекторів Series 4 у ​​цьому відео:

Висновок

Спостерігаючи за тенденціями, що розвиваються навколо та всередині кіноринку, стає ясно, що енергоефективний та екологічно чистий дизайн продукції набирає обертів. Якщо кіноринок хоче наздогнати інші галузі, йому доведеться активізуватися. Сучасні провідні учасники виставки звертаються до своїх постачальників і постачальників не лише для обговорення якості презентацій, а й про те, як кожна частина їхнього ланцюга створення вартості в кіно працює для підтримки екологічної цінності.

Оригінал статті: barco.com

Від admin