Продюсер Disney і  Avatar-2  Джон Ландау повідомив власникам кінотеатрів у середу на CinemaCon, що “Аватар-2” дотримується дати виходу в різдвяний коридор. Крім того, Disney показав трейлер і назвав фільм “Аватар: Шлях води”. У продовженні фільму, який отримав “Оскар” 2009 року, який також є найкасовішим фільмом усіх часів із 2,8 мільярдами доларів, буде представлений трейлер, який ми бачили сьогодні на CinemaCon під час першого тижня фільму “Доктор Стрендж і мультивсесвіт безумства”, ексклюзивно в театри. Протягом другого тижня травня трейлер “Аватара 2” з’явиться в мережі.

А поки маємо тизер:

Зараз відомий як “Аватар: Шлях води”, науково-фантастичний пригодницький фільм 20th Century Studios виходить за кордоном, починаючи з 14 грудня, і вирушає до Північної Америки 16 грудня.

Продюсер Джон Ландау приїхав з Нової Зеландії, щоб зробити презентацію Disney на CinemaCon в Лас-Вегасі.

«Одна із сильних сторін сценаріїв Джима Кемерона полягає в тому, що вони завжди є універсальними та близькими темами, які він вплітає в них», – сказав продюсер, який отримав «Оскар».

«У центрі кожного з чотирьох сиквелів буде сім’я Саллі. Кожна історія буде окремою, і кожна прийде до свого завершення», – додав він. Для кожного фільму буде «повноцінна резолюція, але якщо розглядати її в цілому, подорож усіма чотирма створить більшу епічну сагу».

«Подорож через усі чотири фільми створить пов’язану сагу», — сказав Ландау. «Щоб досягти наших цілей, нам потрібне міцне партнерство з вами та студією… наскрізна спільнота».

Прем’єра другої частини фільму “Аватар-2” в Україні запланована на 15 грудня 2022 року.

Джерело: https://deadline.com/2022/04/avatar-2-title-trailer-1235010995/

Від admin